8:25 pm - Pazartesi Mart 27, 2017

Bolvadin Dr. Halil İbrahim Özsoy Devlet Hastanesi Randevu Alma Numarası MHRS Alo 182 İnternetten ve Telefon

Cuma, 7 Ekim 2016, 21:12 | Güncel | 1 Yorum

Bolvadin Dr. Halil İbrahim Özsoy Devlet Hastanesi randevu alma sistemi , Bolvadin Dr. Halil İbrahim Özsoy Devlet Hastanesi randevu numarası

Bolvadin Dr. Halil İbrahim Özsoy Devlet Hastanesi Online Randevu Al

Bolvadin Dr. Halil İbrahim Özsoy Devlet Hastanesi Randevu Almak için aşağıda sizlere verdiğimiz Adres bilgileri Telefon numarası ve internet sitesinden yararlanabilirsiniz :

ALO 182 Hastane Randevu hattını aradığınızda yalnızca telefon görüşmesi ücretini ödersiniz. Sağlık Bakanlığının bu hat üzerinden gelir elde etmesi ya da telefon hattınıza bir başka ücretin faturalandırılması söz konusu değildir. Bolvadin Dr. Halil İbrahim Özsoy Devlet Hastanesine 182’yi arayarak anında randevu alabilirsiniz. Dilerseniz de aşağıdaki bağlantıya tıklayarak internet üzerinden online randevu alabilirsiniz.

Bolvadin Dr. Halil İbrahim Özsoy Devlet Hastanesi Randevu Almak İçin Tıklayın

İnternet üzerinden alınan randevular ücretsizdir.

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Bolvadin Dr. Halil İbrahim Özsoy Devlet Hastanesi Randevu Alma Numarası MHRS Alo 182 İnternetten ve Telefon"

  1. kemal yaman dedi ki:

    hastanemizi çok seveyorum.Ben kbb de 3yada 4 defa muayene oldum doktorumuzdan çok ama çok memnun kaldım. Diğer servisleri bimiyorum ama inşallah onlarda umarım öyledir.Allahtan dileğim bütün hastanelerde KIRMALI gibi doktor bulunsun.Kendisine ömür boyu bşarı ve mutluluklar dilerim.

Yorum Yazın