Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Mayıs 2017

Bilgisayar Bilimleri Bölümü Taban Puanları

Bilgisayar Bilimleri Bölümü Taban Puanları

2017 Yılında Üniversite bölüm tercihi yapacak olan ve Bilgisayar Bilimleri bölümünü seçecek üniversite adayları için Bilgisayar Bilimleri Taban ve Tavan puanları ile Bilgisayar Bilimleri 2016 YGS LYS Yerleştirme Başarı sıralamasını sırasını bir araya getirdik … Bu puanlar 2016 Üniversitesi yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2017 YGS ve LYS’ye girip tercih yapacaklar bu puanları göz önünde bulundurmalılar . 2016 2017 Bilgisayar Bilimleri Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Şöyle :

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Genel Kont. Genel Yer. Taban (En Küçük) Puan En Büyük Puan
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Bilgisayar Bilimleri MF-1 45 47 288,37516 377,94678

Bilgisayar Bilimleri Bölümü Taban Puanları 2016 2017, Bilgisayar Bilimleri Başarı Sırası 2016 2017, Bilgisayar Bilimleri Bölümü Olan Üniversiteler, Bilgisayar Bilimleri Puanı 2016, Bilgisayar Bilimleri Puan Türü, Bilgisayar Bilimleri Bölümü Hangi Üniversitelerde Var, Bilgisayar Bilimleri Kontenjanları 2016 2017

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Misafir dedi ki:

  Sadece Dokuz Eylul’de oldugunu soylemissiniz fakat Sabanci Universitesi’nde de bu bolum mevcuttur ve hicte soylenilen gibi temel ders agirlikli degildir. Ders programi zaten sitelerinde mevcut, ilgilenen ogrencilerin ordan bakmasini tavsiye ederim.

 2. Muhammet dedi ki:

  Edebiyat ogrencisi olarak oncelikle bu videoyu izlemenizi, daha sonra Bilgisayar Bilimleri bolumunun yararli mi, yararsiz mi o zaman karar verin.

 3. melike dedi ki:

  Bu bölüm daha çok temel ders ağırlıklı matematik fizik gibi. bu bölüm yerine mühendislik tercih etmek daha mantıklı gelecek açısından. başarılar herkese

  1. barış dedi ki:

   Hangi üniversitede okuyorsunuz?

  2. barış dedi ki:

   Melike, başka sözlük sitelerine ve forum sitelerine farklı adlarla (SelenArslan vb.) aynı şeyi yazmışsın. Üstelik o sitelere de sırf bunu yazmak için üye olmuşsun. Amacın neydi çözemedim? Bölümü kötülemeye mi çalışıyorsun? Hiç fizik dersi görmüyoruz bile, fizik ağırlıklı olduğumuzu nereden uyduruyorsun?

 4. orhan dedi ki:

  malasef turkiye sartlarinda taninmayan bir meslek

Yorum Yaz

günaydın mesajları e-okul cuma mesajları doğum günü mesajları anneler günü mesajları