6:30 pm - Çarşamba Mart 22, 2017

Başarıyla İlgili Kompozisyon

Pazartesi, 19 Eylül 2016, 19:51 | Sizden Gelenler | 13 Yorum

başarıyla ilgili kompozisyon, başarıyla ilgili kısa yazı, başarıyla ilgili yazı örnekleri. Başarıyla ilgili sözler. Başarıyla ilgili yazılar.

Başarılı olmanın yolu sabırla çalışmaktan geçer. Özellikle kendimizi bilerek çalışmalı ve bol bol tekrar yapmalıyız. Çünkü biz uyusak bile beynimiz çalışmaya devam eder ve bilgilerimizi güncellemeye çalışır. Bilgilerimizi doğru bir şekilde belleğimizde kodlarsak onları kalıcı hale getirmiş oluruz. Böylece iş ve eğitim hayatında daha başarılı oluruz.

Çalışmadan iyi sonuçlar elde edemeyiz. En basit bir işi hak edebilmek için bile çok çalışmak gerekir. Çalışan insan her alanda başarılı olur. Çalışan insanın emeği zayi olmaz. Çalışan bir şekilde karşılığını bulur. İleride iyi bir meslek sahibi olabilmek için her gün çalışmalı ve hedefimize ulaşmak için çaba sarf etmeliyiz.

Okulda kazandığımız her yeni bilgi, geçtiğimiz her bir sınıf bizi iyi bir mesleğe ulaştıracak adımlardır. Bu adımlar doğru bir şekilde atmalı, eğitim hayatımızı iyi bir şekilde değerlendirmeye çalışmalıyız. Nitekim ileride bu güzel günleri tekrar yakalayamayacağız ve belki de iş ev arasında giden rutin bir hayatta boğulacağız. Bu güzel günleri okuyarak ve çalışarak geçirirsek ileride saygın ve iyi bir iş sahibi olur, çalışmalarımızın karşılığını alırız.

Başarılı olabilmek için zamanında çalışmalıyız. Geç kalmış çalışma insanı başarılı yapmaz. Bu nedenle başarının anahtarı çalışmak ve planlamaktır. Bir şeyi planlayarak çalışırsanız o şeyde başarılı olmamanız mümkün değildir.

e-ticaret-basari-hikayeleri

13 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Başarıyla İlgili Kompozisyon"

 1. Ayşe dedi ki:

  Ya bilgiler sitesinden çalmışlar!!!hem bilgiler sitesinde daha fazla

 2. Mert dedi ki:

  güzel bir kompozisyon

 3. misfir dedi ki:

  çok iğrenç olmuş ben daha güzelin yazarım

 4. Eren dedi ki:

  Arkadaşlar elınıze sağlık

 5. Eren dedi ki:

  Mukemmel olmus ellerinize sağlık odevdı abı cok saolun :D

 6. kvxlovx dedi ki:

  harika diyelim

 7. Ecem dedi ki:

  çok güzel olmuş elinize sağlık

 8. serenay şeker dedi ki:

  başarı ve sorumluluk ile ilgili yazı çıkmıyor

 9. melissa ayva dedi ki:

  çok güzel sınavda işi yaradı kankilerr <3 eyw sağolun bacolar abiiiissiiii

 10. Eda dedi ki:

  Sonuç bölümü nereden başlıyorr

 11. sema dedi ki:

  harika olmuş elinize sağlık

Yorum Yazın