5:42 pm - Pazartesi Ocak 23, 2017

Azim ve Sebat İnsanların En Büyük Yardımcısıdır Kompozisyon

Pazar, 2 Ekim 2016, 11:02 | Eğitim Dünyası | 4 Yorum

Başarıya giden yolda uyulması gereken birtakım kurallar vardır. Bu kurallar düşünüldüğünde azim ve sebat insanların en büyük yardımcısıdır. Bir insan başarı hedefinde koşarken öncelikle yaptığı işe sadık kalmalı ve sadakatle başarısına odaklanarak azimle çalışmalıdır.

Azimli olan bir insan karşısına çıkan hiçbir zorlukta yılmaz. Her zaman daha iyiyi ve başarıyı hedefleyerek sonuca ulaşmaya çalışır. Kararlılık ve çalışma ile kendisini işine odaklayan bir kişi ne olursa olsun mutlu sona ulaşacaktır. Hiçbir insan yoktur ki başaracağına inandığı halde başarılı olamasın. Çok çalışmak ve başaracağına inanmak kişiyi başarıya ulaştıran en temel yoldur.

Bir insan aklına koyduğu şeyi gerçekleştirebilmek ve sonunda başarıya ulaşabilmek için mutlaka kararlı olmalı ve çok çalışmalıdır. Tarih boyunca başarıya ulaşmış olan kişiler her zaman kararlı ve çok çalışan kimseler olmuşlardır.

Azim ve Sebat İnsanların En Büyük Yardımcısıdır Sözünün Anlamı Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

 2017 YGS Soruları ve Yorumlar İçin Tıkla

4 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Azim ve Sebat İnsanların En Büyük Yardımcısıdır Kompozisyon"

 1. sayın savcı zeynep konuşuyor dedi ki:

  hımgüzel güzel hoşuma gitti

 2. şule melek dedi ki:

  çook teşekkür ederim çok işime yaradı gerçekten

 3. burak dedi ki:

  çok işime yaradı

 4. Rukiye dedi ki:

  Güzel olmuş fakat daha uzun ve açıklayıcı olabilirdi

Yorum Yazın