Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Mart 2018

Aşk İle İlgili Kompozisyon

Aşk nedir? Aşk insana neler hissettirir? Aşk nasıl bir duygudur? Aşk nelere karşı hissedilir? Nasıl aşk hissedilir? Bu soruların cevabını ya da aşk ile ilgili çok daha fazla detayı sizin için hazırlamış olduğumuz bu kompozisyon içerisinde bulabileceğinizi söylemek isteriz.

Aşk, bir insanın başka bir insana ya da herhangi başka bir şeye karşı hissetmiş olduğu yoğun bir sevgi durumu olmak ile birlikte aynı zamanda bağlayıcı bir özelliğe de sahip olan bir duygu biçimi olmaktadır. Aşk duygusunu hissedden kişilere ise aşık adı verilir. Aşk, insanlar arasında genellikle iki kişi arasında yaşanır. Kişiler birbirlerini çok sevdikleri ve onlara karşı kendilerini bağlı hissettikleri için aşık olurlar.

Aşkın dünyadaki en güzel ve en özel duygulardan bir tanesi olduğu söylenir. İnsanlar birbirlerine aşık olarak bütün hayatını beraber geçirebilmekte hatta aile kurabilmektedir. Fakat aşk yalnızca iki insan arasında olan bir şey değildir. Aşk bu dünyada var olan diğer canlılara ya da nesnelere karşı da hissedilebilir. Hayatta yapılan her işin içerisinde aşk duygusu hissedilebilir. Örneğin bir insan işini aşk ile yapıyor olabilir. Bu durum da onun işinde mutlu olduğunu gösterir. Ayrıca bir işi aşk ile yapmak, o iş ile ilgili başarıya ulaşmak için çok önemlidir. Fakat her insanın içerisinde bulunması gereken en önemli aşk duygusu, Allah’a karşı olandır.

Aşk İle İlgili Kompozisyon Adlı Yazımız Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Bize Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Veysel dedi ki:

  çok güzel olmuş aşkın ne olduğunu nasıl hissedildiği hakkında güzel bir paragraf olmuş

 2. Isimsiz kisi dedi ki:

  Çok guzel çok tutkulu olmus

 3. hamide dedi ki:

  Çok süper olmuş keşke herkes in aşkı boyle olsa hissetiği duygular…:(((

 4. metin dedi ki:

  çok iyi yaa

 5. Anonim dedi ki:

  sonuc yok

 6. Anonim dedi ki:

  beles odev :D

 7. zahide dedi ki:

  Çok güzel tam sevgiyi anlatio

  1. zahide dedi ki:

   Mutlulukla birlikte herşeyi içeriyor

 8. isimsiz dedi ki:

  süper bir aşk yazısı olmuş bence.

Yorum Yaz

e okul