AÖF – Açıköğretim Büro Web Hizmetleri (aofburo.anadolu.edu.tr)

AÖF Açıköğretim Fakültesi Büro Web Hizmetleri Sitesi

Aöf, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından açıköğretim öğrencilerine yardım ve desteği hedefleyen web sitesidir. Online Açıköğretim Fakültesi Bürosu aofburo.anadolu.edu.tr  adresi sayesinde açık öğretim öğrencileri öğrenci işerini buradan yaptırma kolaylığına erişmektedirler.

Açıköğretim Online Büro Web Hizmetleri

aöf kayıt anadolu üniversitesi

AÖF sayesinde açık öğretim ile ilgili tüm işlemlerinizi internet üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için gerekli olan ise sadece TC kimlik numaranız ve aöf şifrenizdir.Kayıt yenilemelerinin takibi, sınav sonuçları, adres değişikliği gibi eskiden Açık Öğretim Bürolarına gitmeyi gerektiren işlemler artık aöf aracılığıyla interneti olan her yerden yapılabiliyor. Bu hizmet binlerce açık öğretim öğrencisine çok büyük kolaylık sağlıyor. Böylece adaylar evlerinde oturarak açık öğretim işlemlerini yapabiliyor.

Açıköğretim Online Web Hizmetleri İçin Tıklayın

Sistem bazı tarihlerde yoğunluk dolayısıyla kilitlenebiliyor. Sitenin yoğunluk nedeniyle açılmadığı durumlarda siteye girişlerin gece denenmesi kullanıcılar tarafından faydalı oluyor.

6 yorum

  1. tam manası ile bir rezalet şuhâle bakarmisiniz üç günkalmış sinava ve hâlen sınav giriş belgesi yayınlanmamış.yazıklar olsun o makamı meşguleden zevata.

  2. pazar günü aöf kayıt yenilemesiiçin sanal posttan (internet üzerinden kart kullanmadan hesaptan ödeme) yaptık ama kayıt hakkında bi bilgi alamadım karttan işlem yapıldı mı yapılmadımı bankadan da bi bilgi alamadım döküman olmadıgı için. kayıtlarında cumadan sonra bittiğini öğrendim acil cevap bekliyorum teşekürler..

  3. aof 4.sınıf işletme öğrencisiyim. sonuçlarıma baktım ortalamam 1,84 ama genel not ortalaması 2,23 yazıyor ve başarılı diyor. şimdi ben güz dönemini geçmiş mi oluyorum.
    Teşekkürler

  4. Şehit çocuğuyum 4 yıl önce 3 sınıfta 5 dersim vardı katkı payı alınmayacağını duydum bunun için hangi belgeleri ibraz etmem gerekiyor ve kayıt yenileme tarihleri ne zaman başlayacak 3ten devam ederken sadece kalan derslerimi vereceğim teşekkürler

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.