Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Aralık 2017

Ankara Kurbanlık Satış ve Kesim Yerleri 2011

Kurban Bayramı bu yıl 6 – 7 – 8 ve 9 kasım 2011 tarihlerinde kutlanacak. Bu yıl kurbanlık fiyatlarının geçen yıla göre %20-30 oranında ucuzlayacağı söyleniyor. Ankara kurbanlık satış yerleri ve kesim yerleri hakkında bilgi verelim:

 – Ankara Kurbanlık Satış yerleri –

Altındağ’da Karapürçek Mahallesi, Çankaya’da Mühye Köyü, Emek ve Ayrancı Pazar Yeri, Etimesgut’ta Optimum Alışveriş Merkezi yanı ile Bağlıca köyü, Keçiören’de Ovacık Mahallesi, Mamak’ta Samsun Karayolu üzerindeki Ortaköy mevkisi, Sincan’da Çimşit Mahallesi’ndaki Göçmen Blokları yanı, Yenimahalle’de ise Hurdacılar Sitesi karşısı ile Batıkent İlkyerleşim Mahallesi.

-ANKARA KURBANLIK KESİM NOKTALARI-

Altındağ: Aydınlıkevler Pazar Yeri, Doğantepe Pazar Yeri, İskitler Pazar Yeri, Karapürçek’teki 55 ve 59. Sokaklar ile Site Yıldız Pazar Yeri.

Çankaya: Mühye Köyü, Emek Pazar Yeri ve Ayrancı Pazar Yeri,

Etimesgut: Optimum Alışveriş Merkezi yanı, Elvankent Kapalı Pazar Yeri, Alsancak Pazar Yeri, Eryaman 1. Etap Kapalı Pazar Yeri, Güzelkent Pazar Yeri ve Bağlıca Köyü.

Keçiören: Aktepe Pazar Yeri, Atapark Pazar Yeri, Ayvalı Pazar Yeri, Çaldıran Pazar Yeri, Yeşiltepe Pazar Yeri, Esertepe Pazar Yeri, Kalaba Pazar Yeri, Ovacık Kesim Yeri, Ufuktepe Pazar Yeri, Uyanış Pazar Yeri ve 23 Nisan Pazar Yeri.

Mamak: Ortaköy Kurbanlık Satış Alanı ve Mamak Pazar Yeri.

Yenimahalle: Batıkent İlkyerleşim Mahallesi, Batıkent Andaç Pazar Yeri, Batıkent Ergazi Pazar Yeri, Demetevler Pazarı, Hurdacılar Sitesi karşısı, Serhat Pazar Yeri, Şentepe Pazarı ve Ümitköy Pazarı.

————————————

Ankara Kurban Kesim Yerleri 2011, Ankara Kurbanlık Satış Yerleri 2011, Ankara Kurban Satış Yerleri 2011, Ankara Kurban Kesimine İzin Verilen Yerler, Ankara Kurbanlık Nerelerde Satılıyor Kesiliyor

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

günaydın mesajları e-okul cuma mesajları doğum günü mesajları