4:54 am - Pazar Aralık 4, 2016

Amerika’da Çalışmak İçin 55 Bin İşçi Alınacak – Maaş 4000 Dolar

Perşembe, 21 Şubat 2013, 14:36


Ayda çok ideal bir maaş ile çok iyi koşullarda çalışabilirsiniz. İsterseniz yalnız başınıza isterseniz ailenizi de götürün. İşsizlik sıkıntınız mı var? Üstelik ABD, bu işçi alımları için hiçbir koşulu şart koşmuyor. Sadece en az Lise mezunu olmanız yeterli… İşte ayrıntılar:
Amerika Birleşik Devletleri, azalan genç nüfus ve işçi ihtiyacının önemli bir kısmını her yıl Türkiye’den karşılamaya karar verdi. ABD, bu seçimleri yaparken hiçbir şart koşmuyor.Seçilen kişilere yeşil kart verilecek. İsterseniz çalışmak amacıyla isterseniz okumak ya da yaşamak için Amerika’ya serbestçe giriş çıkış yapabileceksiniz. Sadece size verilen iş başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Başvuru formunu doldurmanız sadece 1 dakikanızı alıyor. Yaptığınız başvuru değerlendirmeye alınıyor ve sizinle irtibata geçiliyor. Sadece aşağıdaki linke tıklayın, açılan sayfada başvuru formunu doldurun. ABD’de İşçilik ya da süresiz yaşam için başvurunuz alınmış olacaktır. Eğer ailenizi de yanınızda götürecekseniz başvuru formunda “Evliyim” seçeneğini işaretlemeyi unutmayınız.

ABD Göçmenlik ve İş başvurusu İçin Tıklayın

NOT: Başvuru formunu doldururken “ç,ğ,ı,ö,ş,ü” türkçe harflerini Kullanmayınız.Bunların yerine “c,g,i,o,s,u” harflerini kullanınız.Aksi halde form hata verecektir.

7 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Amerika’da Çalışmak İçin 55 Bin İşçi Alınacak – Maaş 4000 Dolar"

 1. mustafa diyor ki:

  Çok teşekkür ederim kabul edildim :)

 2. ahmet diyor ki:

  beklicem sizden gelen haberi

 3. Erhan su diyor ki:

  Lose mezunumun mesleğim kasap tecrubeliyim yurt dısında çalışmak istiyorum koşulları ve standart lari bilmiyorum bilgi verir senız sevinir

 4. nihat atak diyor ki:

  su an france dayim tir soforlugu yapiyorum avrupaya calisiyorum amerikaya ailemle gitmek istiyorum

 5. ATİLLA UYANIK diyor ki:

  2 yıllık ünüverste mevzunuyum acil işe ihtiyacım var

 6. Halim diyor ki:

  Liseden yeni mezun oldum ve iş bulamadığımdam basvurmak istedım

 7. MERT diyor ki:

  acil işe ihtiyacım var lise mezunuyum yeni mezun oldum iş bulmakta zorlanıyorum ve iş güvenliğim olmadığı için buraya başvurmak zorunda kaldım. sizden gelecek haberi bekliyor olacağım

Yararlı Bağlantılar