4. ve 5. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

2016 2017 Eğitim Öğretim yılının ilk döneminin artık yavaş yavaş sonuna geliyoruz. İlköğretim 4. sınıf öğrencileri ile 5. sınıf öğrencileri için takdir ve yada teşekkür belgesi alıp alamayacaklarını hesaplayabilmeleri için aşağıya bir hesaplama aracı ekledik. 4. ve 5. sınıf öğrencileri her bir dersten 3 yazılının ortalamasını aşağıda gerekli yerlere yazdıkları takdirde belge alıp alamayacaklarını öğrenebilirler. Her bir dersin ortalaması aynı zamanda e-okul veli bilgilendirme sisteminde de yazmaktadır. Oradan da öğrenebilirsiniz. Ayrıca bilindiği üzere takdir teşekkür belgesi alabilmek için Türkçe dersinin notu en az 55 olmalı ve 45’in altında not olmamalıdır.

4. ve 5. Sınıflar Online Takdir Teşekkür Hesaplama Robotu İçin Buraya Tıklayın

4. Sınıf Takdir teşekkür Hesaplama 2016 2017, 5. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama 20113 2014 , Takdir Teşekkür Hesaplama 4. Sınıflar , Takdir Teşekkür Hesabı 5. Sınıflar , İlköğretim 4. 5. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplaması Nasıl Yapılır , 5. ve 4. Sınıf Teşekkür Takdir Belgesi hesapla

derszamani.net – 2016 2017

173 Yorum Yapılmış “4. ve 5. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

  1. O diğer derslerinin ortalamasina bağlı.Mesela notlarının ortalamasi 90-95 olur 4 tane dördün olur takdir alırsın.Ama mesela notlarının ortalaması 50-60 olur bir tane dördün olur teşekkür alırsın.Ben şu an sekize gidiyorm beşe giderken benim ilk dönem dört tane dordum vardı ama diğer derslerimin ortalaması bayan yüksekti 90-95 falan takdir aldım.

 1. ben 4. sınıf olarak 5. sınıfın heyacanındayım 5. sınıf için sabırsızlanırken bir yandan da 5. sınıfa hiç gelmek istemiyorum taktir için öpücükler yolluyorum :)))))

 2. hepiniz yalan söylüyorsunuz allah bilir biriniz bile takdiri bırak teşekkür bile alamamışsınızdır

 3. çalışana kolay lan kapa çeneni çalışırsın takdiri teşekkürü alırsın .HA ben de takdir alıyorum 1.sınıftan beridir karnem hep 5.!!!!!!

 4. Gencler simdi taktir alıyorum diye seviniyorsunuz ama lisede bunların hiçbiri olmayacak. Ben Lise 1 im ve biz 50 yi geçtiğimizde seviniyoruz bırak taktiri teşekkür alan insan burda çok zeki sayılır.. O yüzden o taktirlerin teşekkürlerin değerini bilin arkadaşlar. İyi bir anadolu lisesinde olmama ragmen cok zorlanıyoruz. bir haftada 14 tane sıvav oluyoruz ve hepsi çok zor oluyor inanın bana ortaokula dönmeyi cok isterdim.. Ayrıca son birşey daha söylemek istiyorum o yok 96yla yok 98 le veya da 100 le taktir alıyorum diyen arkadaşlar; Lisede karşıma gelin. o puanları i rüyanızda bile göremiyeceksiniz. o yüzden burda diğer arkadaşlara hava atmayı kesin. Her okul farklı soruyor kimisi zor, kimisi kolay.. bu yüzden teşekkürle geçen çocuk bi gün gelir Liseye geçiş sınavında sizi sollar dikkat edin.. :) Herkese başarılar dilerim arkadaşlar dediğim gibi bilin oranın kıymetini :)

  1. 1 tane 4 ün olursa takdir alırsın 2 tane 4 ün olursa takdir alırsın 3 tane 4 ün olursa takdir alırsın ancak 4 tane 4 ün olursa takdir alamazsın

  2. evet bence sana takdir gelir ama 4 veya 5 tane 4’ün olursa teşekkür gelir ona da şükür Nesrincim ben takdir belgesi alıyorum ortalamam 86 inşallah sen de alırsın senin için doa edeceğim.

   1. Öncelikle 4 tane 4 de de takdir geliyor niye diye sorarsanız diğer notlariniz 90 nin ustuyse takdir alirsin

Bir Cevap Yazın

Top