24 TV Frekans

24 TV Uydu Frekansı Türksat24 TV Frekans Güncel 2017 Türksat 4A uydusu

Yayın merkezi İstanbul’da bulunan televizyon kanalı, temelinde Star Medya Grubu  bünyesinde bulunmaktadır. Yayın hayatına 24 Ocak 2007 tarihinde başlamıştır. Kanal ilk olarak Uzan Grubu tarafından Max Haber olarak kurulmasına rağmen bu haliyle uzun süre yayın yapamadı.

Star TV’ye Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu tarafından el konulduktan sonra kanal Kıbrıslı işadamı Ali Özmen Safa’ya satıldı. Ali Özmen Safa bir süre sonra haklarını Ethem Sancak’a devretti.

Kanal 24 TV Uydu Ayarları

Yayın Tipi: Standart Çözünürlük (SD) TV
Paket Adı: 24 PAKET
Şifre: Şifresiz

Dikkat !: Hemen Alttaki Linke Tıklayarak yeni frekansları görebilirsiniz. Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

Yayın hayatına Ermeni yazar Hrant Dink’in cenaze töreni ve bitirilen Bolu Dağı tünelinin açılışını canlı yayından vererek 23 Ocak 2007’de haber ve kültür kanalı olarak ekranlara merhaba dedi.

Son olarak Ethem Sancak, kanalı Rixos Otelleri’nin işletmecisi Fettah Tamince’ye devrederek kanalın el değiştirmesine sebep oldu.

Kanal; haber, belgesel, tartışma, politika, kültür ve sanat  gibi programlar ile seyircisi ile buluşmaya devam etmektedir.

24 TV Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

5 Yorum Var. Siz de Hemen Yorumunuzu Yazabilirsiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.