Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Ocak 2018

2018 YGS Nasıl Olacak Zor Mu Kolay Mı

2018 ygs ile ilgili görsel sonucu

YGS Sınavı üniversite okumaya hak kazanmak adına yapılan sınavlardan birinci aşamadaki sınav olarak bilinmektedir. YGS’de sorulan sorular genellikle daha çok yoruma dayalı ve kişinin becerisini ölçmeye yönelik sorular olmaktadır. Her yıl YGS’de sorulan soruların kolaylığı ya da zorluğu değişiklik gösterebilmektedir. 2017 yılında gerçekleşen YGS sorularına kimi öğrenciler kolay derken, kimi öğrenciler ise çok zor bulduklarını belirtiyor. Peki 2018 yılında gerçekleşecek olan YGS nasıl olacak? 2018 YGS kolay mı olacak, yoksa zor mu? Bizler de bu sorulara ait cevapları sizler ile paylaşmak amacı ile hazırlamış olduğumuz bu yazının içerisinde, 2018 YGS nasıl olacak zor mu kolay mı kısaca bilgi vereceğiz.

Kimi uzman 2018 YGS’nin 2017 yılına göre daha zor olacağı tahminin de bulunurken, kimi uzmanlar ise 2017 YGS’nin zor olduğunu öne sürerek 2018 yılında daha kolay soruların geleceği ön görüsünde bulunuyor. Elbette ki bu konuda kesin bir yargıya varmak imkansızdır. Fakat öğrenciler olarak biz kendimizi zora hazırlarsak, zor soruların da, kolay soruların da rahatlıkla üstesinden gelebiliriz. Bu nedenle seneye nasılsa daha kolay sorular sorulacakmış diyerek bu yıl tercih yapmamak ya da seneye gerçekleşecek olan sınava yeterince çalışmamak yanlış bir davranış olacaktır.

Öğrencilerin her yıl kendilerini geliştirerek daha iyi ve verimli bir şekilde çalışma gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu nedenle zor mu kolay mı olacak stresinden uzak durmak ve kendimizi derslere vermek daha iyi sonuçlar almamıza sebep olacaktır.

2018 YGS Nasıl Olacak Zor Mu Kolay Mı Adlı Yazımız Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Bize Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Gülseren dedi ki:

  Arkadaşlar bence sınavın nasıl olacağıyla ilgili endişeye düşmeyelim sadece çok ii bi şekilde çalışalım ve emek verelim .hepimiz için sınav ii olsun inşallah Allahın izniyle(:

 2. YETER dedi ki:

  2018 lisede hangi sinif yil sonu notları ygs yi etkileyecek

 3. YETER dedi ki:

  2018 ygs puanlari nasıl olucak

  1. Anonim dedi ki:

   aynı degisen bisey yok yine ygs barajı 150

 4. YETER dedi ki:

  2018 ygs konuları neler acaba

  1. fikret dedi ki:

   Bilmem bence 2018 ygs zor olacak neden çünkü, ben çok çalışmıyorum.

 5. Fatmagül dedi ki:

  Seneye ygs sınavına gireceğim. Zor olacak diyorlar sizin bir duyumunuz var mı? Gerçekten 2018 ygs zor mu olacak çok heyecanlıyım ben.

  1. Gamze dedi ki:

   Saçmalama ne alaka nerden duydun bunu

   1. hakan dedi ki:

    sen sacmalama

    1. djdikkat dedi ki:

     Sen saçmalama

    2. muammer dedi ki:

     hakan nerden uyduruyorsun bunu sanki soruları sen hazırlıyırsun

Yorum Yaz

günaydın mesajları e-okul cuma mesajları doğum günü mesajları