Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Ağustos 2017

2018 YGS LYS Konuları ve Soru Dağılımı

ÖSYM 2018 YGS konuları ve yine 4 yıllık fakülte düşünen adayları ilgilendiren 2018 LYS konuları bunlara ait soru dağılımları üniversite rehber siteniz derszamani.net sitesinde. Aşağıdan 2018 YGS LYS soruları konu dağılımını inceleyebilirsiniz. Son yapılan YÖK açıklamaları doğrultusunda güncel müfredat esas alınarak hazırlanan YGS LYS konuları sayfamız bu ilke doğrultusunda oluşturulmuştur.

Bu yıl gerçekleşen YGS LYS sorularının kimi öğrenciler zor olduğunu söylerken, kimi öğrenciler ise kolay olduğunu savunuyordu. 2018 YGS LYS sorularının zorluğu ya da kolaylığı elbette ki öğrencilerin sınava ne kadar çalışıp çalışmadığı ile ilgili olmaktadır. Fakat yine de öğrenciler gelecek yıl gerçekleşecek olan 2018 YGS LYS’nin sorularının zorluğunu ya da kolaylığını merak etmektedir.

Tüm öğrencilerin sınavı kolay bir şekilde atlatabilmeleri için gerekli çalışmayı yapmaları gerekmektedir. Çünkü sınav sorularının nasıl olacağı konusunda hiçbir tahmin gerçeği tam anlamıyla yansıtmayacaktır.

2018 YGS Konuları ve Soru Dağılımı

2018 LYS Konuları ve Soru Dağılımı

2018 YGS LYS Konuları Hakkında Soru ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. berkant derin dedi ki:

  ösym ne yaptığını sanıyor ya bu kadar konuya nasıl çalışacağız biz robot muyuz! önümde 1 seneden az bir süre var ve yığınla konu var topu topu gelecekte yapacağımız bir meslek amacımız. bu kadar kasıyorlar.

 2. melis dedi ki:

  arkadaşlar 2018 ygs de açık uçlu soru olacak mı? artık ygs de de sorulacak deniyor, ne kadar doğru bu?

  1. iclal dedi ki:

   bende duydum bunu ama uygulanması hata olur çünkü zaten ygs genelde yoruma dayalı olmuyor mu? amaç ne? doğrudan bilgiyi lysde soruyorlar işte ne gereği var değil mi?

Yorum Yaz

günaydın mesajları e-okul cuma mesajları doğum günü mesajları