10:55 pm - Perşembe Mart 30, 2017

2013 SBS Ne Zaman Yapılacak

Cuma, 10 Mayıs 2013, 19:05 | Öğrenciye Bilgiler | 22 Yorum

Milli Eğitim bakanlığı resmi sınav takvimine göre 2014 TEOG ne zaman yapılacak. SBS (Seviye Belirleme Sınavı) bu yıl 8 Haziran 2013 tarihinde yapılacak. 8. sınıftan mezun olacak yüz binlerce öğrenci daha iyi bir liseye gidebilmek için 8 Haziran 2013 Cumartesi günü ter dökecek.

etut

2014 TEOG

2014 TEOG ne zaman diye sitemize gelen sorular doğrultusunda sınav tarihini belirtmekle birlikte 2014 TEOG hakkında kısa bir bilgilendirme de yapalım istedik. 2013 yılında SBS sınavı son kez yapılmış olacak. 2014 yılında yeni bir sınav sistemi gelecek. Öğrencilerimiz 2014 TEOG’de başarılı olmak istiyorlarsa özellikle sınava yakın tarihlerde bol soru ve deneme çözmeleri gerekmekte.

2014 TEOG soruları her zamanki gibi yine sitemizde olacak. Bütün öğrencilere 2014 TEOG’de başarılar dileriz.

SBS 2013 ne zaman konusuyla ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıdan bizlere yazabilirsiniz …

Tagged with:

22 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "2013 SBS Ne Zaman Yapılacak"

 1. makbule dedi ki:

  arkadaşlar bazı kişiler sbs ertelendi diyor doğrumu ?

 2. Aybala dedi ki:

  bende çalıştım ve genelde iyi puan aldım inşallah hepimiz için hayırlı olur

 3. ilayda dedi ki:

  bence yeni sistem çok saçma okul puanı düşürüyor

 4. ilayda dedi ki:

  allahım 4 gün kaldı vijdanım rahat ders çalıştım elimden geelni yapıcam sizde yapıcaksınız düşük notlar alsakta iyi olucaz merak etmeyin (bku yedik mk görceksiniz eğer kötü not alın allah hayatınız kayar valla anneniz sizden utanır ıyy) size güveniyom :))….

 5. hüda dedi ki:

  arkadaşalar bende 8.sınıf gidiyorum herkez gibi bende çok stresliyim .bir öğretmenim tavsiyesin paylaşmak isterim sizlerle sınavda anlamdıgınız sorularda takılmayıın başak soruya geçin yine takıldınız yine o soruyu geçin .sınavınızı bitirdikten sonra kalan sürenizde ise takıldığın soruları yapın.çünük bunun nedini bütün soruları görüp pekiştirmenizdir.herkeze başarılar allah yarımcımız olsun.=)

 6. adam dedi ki:

  arkadaslar sbs de coğu öğrenciler icin elimden geleni yapıcam ben m.e.b de görevliyim size katkım cok olucak merak etmeyin böyle dedim diye çalışmamazlığa vurmayın çalışın ama su kadarını söyle yardımım cok olucak iyi puanlar almanıza yardım edicem isim veremem işimden olmak istemiyorum ;)

 7. meryem dedi ki:

  off kahretsin sbs

 8. Funda dedi ki:

  Bende 8.snifa gidiyorum ve burdan bütün Türkiye halkının öğrencilerine en içten başarı dileklerimi sunuyorum. İnşallah herkes çok iyi not alır.

 9. feride dedi ki:

  inşallah çalışan hakkını alır

 10. feride dedi ki:

  sbs den korkuyorum ya iyi bir liseye gidemezsem diye

 11. gül dedi ki:

  valla arkadaşlar onu bunu bilmem de bu sene son sınav bize fena zor gelecek o kesin ondan kimsenin şüphesi olmasın ha bir de ben bu sınav sorularını hazırlayanları seviyorum.

 12. MELİH dedi ki:

  YA VARYA DEGİŞTİRMEZLER DEGİŞTİRMEZLER BİZ SINAVA GİRİNCE DEGİŞTİRİYORLAR BİRDE 2013 PUANLARINA BAKIN HEPSİ 5-10-15 PUAN YÜKSELTİLMİŞ…

 13. off sbs dedi ki:

  bu seneki sbs bence zor olcak çünkü 2014 de sbs kalkcak ve okul puanlarına göre yapılcak bu sene hem zor hemde 700 tam puan ALLAH kolaylık gelsin hepimize İSTEDİĞİMİZ bi liseye gidebiliriz İNŞALLAH..

 14. Doğukan Demir dedi ki:

  inşallah hepimiz için güzel ve kolay bir sınav olur ama çalışmayanlar için de allah billdiği gibi yapsın

 15. sbsci düşmanı dedi ki:

  haklısın seninle hemfikirim çok zor soruyorlar bunların amaçları ne

 16. zeynep dedi ki:

  SBS sorularını kim hazırlıyor.
  Lütfen acıyın bize

Yorum Yazın