Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Mayıs 2017

2013 KPSS Başvuru Süresi Uzatılacak mı

2013 KPSS Başvuru Süresi Uzatılacak mı

2013 KPSS Başvuruları 15 Mayıs itibariyle sona ermiş bulunmakta. Bilindiği üzere 2013 KPSS A grubu ve Öğretmenlik (ÖABT) başvuruları 6-15 Mayıs tarihleri arasında yapılacağı ÖSYM tarafından açıklanmıştı. Sürenin dolduğu şu anlarda kimi adaylar başvurularını çeşitli sebeplerden dolayı yapamamış durumda. Bu adaylar haliyle soruyorlar 2013 KPSS Başvuru süresi uzatılır mı ya da uzatılacak mı ?

osymkpss

Adayların bir kısmı bankaya para yatırdığı halde kimileri de para yatırma işlemini yapmadan KPSS’ye başvurularını yapamamış durumdalar. KPSS Başvuru süresi uzatılacak mı ? ÖSYM’nin önceki uygulamalarına bakıldığında KPSS başvuru süresini uzatması düşük bir ihtimal olarak duruyor. En yakın örnek olarak, geçtiğimiz günlerde başvurusu sona eren YGS başvurularını yetiştiremeyen binlerce aday olmasına rağmen ÖSYM, talepleri göz ardı ederek süreyi uzatmamıştı. Aynı şekilde KPSS başvuru süresini de uzatmaması yüksek ihtimal. Mağdur sayısının çok fazla olması ve seslerini duyurabilmeleri durumu değiştirebilir.  2013 KPSS başvuru süresi tarihi uzatıldı mı konusunda bilgiler geldikçe sayfamız güncellenecektir.

Sizce 2013 KPSS başvuru Süresi Uzatılmalı mı ? Aşağıdan Yorumlarınızı Hemen yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. nebahat dedi ki:

  kpss lisans para yatırdım kayıt olmadı sistemde lisans okuyor olarak gözükmedi bilgileri güncelleyip kayıt yapılması gerekiyor.

 2. Kirk dedi ki:

  It’s really a cool and useful piece of info. I’m satisfied that you just shared this helpful information with us. Please keep us informed like this. Thank you for sharing.

 3. lunettes ray ban dedi ki:

  I’ll apply this idea…… It can be fun! lunettes ray ban http://rayban-wayfarer.ethicalbase.com/

 4. emre dedi ki:

  abicim uzatılsa ne olur sanki ya yoktan yere 1 sene dahamı beklicez hadi be uzatın

Yorum Yaz

günaydın mesajları e-okul cuma mesajları doğum günü mesajları anneler günü mesajları