Şuradasınız
Ana Sayfa > Güncel > 2013 Eylül’de Sorumluluk Sınavları YAPILACAK Müjde !

2013 Eylül’de Sorumluluk Sınavları YAPILACAK Müjde !

Binlerce öğrencinin bu aralar merak ettiği konu Eylül ayında sorumluluk sınavları yapılacak mı ? Bir ya da daha fazla dersten kalan öğrenciler ile notlarından memnun olmayan öğrenciler son bir sınav hakkı ile durumlarını telafi etmek istiyor. 2013 Eylül ayında ortalama yükseltme sınavı ya da sorumluluk sınavı olacak MEB resmi açıklama yaptı? İşte bilgiler :

dersisle

Bilindiği üzere lise 1, lise 2, lise 3 ya da lise 4 öğrencileri haziran ayında ortalama yükseltme ve sorumluluk sınavlarına girmişti. Ancak kimi öğrenciler bu sınavları ya kaçırdı ya da yeterli başarıyı gösteremedi. İşte bu noktada yardıma 2013 Eylül ayı ortalama yükseltme ve sorumluluk sınavı yetişiyor. Bu sınava telafi sınavı da diyebiliriz. Başvurular 13-24 Ağustos 2013 tarihleri arasında yapılacak MEB Milli Eğitim Bakanlığı tarafından duyuru yapıldı.

Resmi Duyuru Yapıldı Sınav Var !

Eylül 2013 Ortalama Yükseltme Sınavları Resmi Duyuru İçin Tıklayın

2013 Eylül Ayında Yapılması Planlanan Sorumluk Sınavları ve Ortalama Yükseltme Sınavı İle İlgili Olarak Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

24 thoughts on “2013 Eylül’de Sorumluluk Sınavları YAPILACAK Müjde !

  1. bn sınıfı gçtm ama ortalama yükseltcem haziranda grdm kazanamadm eylüldekinide kaçrdm tekrar grme şansm varmı

  2. allah 8.sınıflara yrdım etsin bende dahil inşallah herkes istedigi lisyi tuturur allah yardım etsin herkese

  3. arkadaslar belli olmuyor bazı okullar dilekçe için geç kalanları merhamet edip alabiliyor bazılarıda almıyor bence siz yinede okula bi gidin..

  4. Ben son günü bilmiyodum okulu aradığım bu ayın son haftası demişti ama sitesinde 24 son gun diyor yani dilekçe veremedim napicam simdi ben

  5. birinci sorumluluk sınavını kacırdım ıkıcısı eylül ayın da olacak dımı yani gec kalmadım sına için

  6. ben hazirandakine girdim 2 dersten ama tarihten geçtim dil anlatım aynı yani kaldı şimdi eylülde girebilecekmiyim tekker. bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz

  7. 2013 sbs sınavı tekrar yapılacak mı ve bu lise kazanmayan arkadşlarımız tekrardan sınav olabilecekler mi ?

Bir Cevap Yazın

Top