2013 AÖF Sınav Soruları (Final ) Açıklandı

1 ve 2 Haziran 2013 tarihlerinde yapılan AÖF (Açıköğretim Fakültesi) sınav soruları ve cevapları yayınlandı. AÖF daha önce yaptığı açıklamada sınav sorularını ve cevap anahtarını daha geç bir tarihte açıklayacağını duyurmuştu. Ancak bir sürpriz yaparak AÖF sınav sorularını ve cevaplarını bugün yani 4 Haziran’da açıkladı. AÖF sorularını indirmek göz atmak isteyen öğrenciler aşağıdaki linke tıklayarak açılacak olan AÖF sayfasında T.C kimlik numaralarını girerek öğreneceklerdir.

2013 AÖF sınav soruları ve cevapları

Aöf sınav soruları 1-2 Haziran 2013, AÖF soruları

1-2 Haziran 2013 AÖF Sınav Soruları İçin Tıklayın

AÖF Sınav soruları indir yapmak için yukarıdaki bağlantıya tıklayıp sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.

1-2 Haziran 2013 AÖF Soruları İle İlgili Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

9 yorum

  1. 3.sınıfların kitapçığında kesinlikle yine hatalar var kitapçıkları sonuçlar açıkladıktan sonra yayınlıyorlar ki geri dönüş olması diye.aynı şey bu dönem ara sınavda da oldu.genel dil bilimde bir sorunun cevabı yanlış verilmiş hatırlayan var mı bilmem ahmet bir şişeyi içti cümlesindeki ad eksiltmesinin türünü soruyordu kitapta şişeyi içmek terimi kapsayan kapsanan olarak yazdğı halde cevaplarda parça bütün gözüküyordu.itiraz etmeme rağmen bir hata yok deyip konuyu kapadılar.kitapta niye öyle yazıyor dediğimdeyse bir açıklama dahi yapmadılar.20-25 kez mail attım ama ilgilenen yok.paraya gelince almasını biliyorlar ama hizmete geldin mi hizmet sıfır

  2. MRB SAĞLIK kurumları işletmeciliğinde a kitapçığındaki sağlık kurumları mevzuatı 6. sorusu yanıtı yanlış verilmiş cevap kitaba göre de b şıkkı olması gerekirken açıklanan cevaplarda d şıkkı yazıyor.

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.