5:39 pm - Cumartesi Aralık 3, 2016

2.sınıf eş anlamlı,eş sesli ve zıt anlamlı sözcükler etkinliği

Cumartesi, 17 Ekim 2015, 18:21 | Güncel | 8 Yorum

2.sınıf eş anlamlı,eş sesli ve zıt anlamlı sözcükler etkinliği indir yükle dosyası örneği. Öğretmen ve öğrencilerimize faydalı olacak eğitim dosyalarını yayınlıyoruz.. 2.sınıf eş anlamlı,eş sesli ve zıt anlamlı sözcükler etkinliği dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 2.sınıf eş anlamlı,eş sesli ve zıt anlamlı sözcükler etkinliği indirmek için aşağıdaki sürenin sona ermesini bekleyin ve ardından açılan linke tıklayarak dosyayı indirin. Dosya üzerinde isteğinize göre değişiklikler yaparak kullanabilirsiniz. Lütfen dokümanlarımız hakkında olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı aşağıdaki yorum kutucuğu aracılığıyla anında bizlere iletin paylaşıma katkıda bulunun.

2.sınıf eş anlamlı,eş sesli ve zıt anlamlı sözcükler etkinliği

 

          
Aşağıdaki Sürenin Sona Ermesinden Sonra Tıklayın İndirin

2.sınıf eş anlamlı,eş sesli ve zıt anlamlı sözcükler etkinliği 2016 2017 2015 İlköğretim Okulları İçin , 2.sınıf eş anlamlı,eş sesli ve zıt anlamlı sözcükler etkinliği çalışma kağıdı alıştırma etkinliği İndir Yükle,  2.sınıf eş anlamlı,eş sesli ve zıt anlamlı sözcükler etkinliği Word Excel Doc xls İndir, 2.sınıf eş anlamlı,eş sesli ve zıt anlamlı sözcükler etkinliği Etkinliği Dosyası Şablonu Örneği İndir, 2.sınıf eş anlamlı,eş sesli ve zıt anlamlı sözcükler etkinliği İçin MEB 2016 2017, 2.sınıf eş anlamlı,eş sesli ve zıt anlamlı sözcükler etkinliği 1. Dönem 2. Dönem dosyası İndir 2016 2017 2015 2014, 2.sınıf eş anlamlı,eş sesli ve zıt anlamlı sözcükler etkinliği Taslağı Etkinlikleri Güncel Yeni Sene Başı Sonu Çalışma Kağıdı örnekleri dosyası çalışma sayfası

 2017 YGS Soruları ve Yorumlar İçin Tıkla

8 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "2.sınıf eş anlamlı,eş sesli ve zıt anlamlı sözcükler etkinliği"

 1. ekil sanem diyor ki:

  14 yaşındayım ve kardeşim için açtım bu siteyi eeee açılması için süre dolduktan sonra sarı çiziye 2 kere tıkatın

 2. sah diyor ki:

  yalancı mn hani açmışdın bende çok merak ediyordum arkadaşlar nassıl açlıo söyleyin

 3. mn diyor ki:

  söyliyemem çünkü bende açamadım.

 4. sah diyor ki:

  mn peki nasıl açılıyo söyle

 5. mn diyor ki:

  ben açtım çok güzeldi

 6. ahmet diyor ki:

  aynen beyza sana katılı yorum bende açamıyorum

 7. beyza diyor ki:

  bulamıyorum

Yorum Yazın

Yararlı Bağlantılar