13 Aralık Elazığ Kar Tatili Var mı Son Durum

Elazığ kar yağışı ve soğuk hava etkisini sürdürüyor. Elazığ kar tatili var mı, 13 Aralık Cuma günü Elazığ kar tatili son dakika haberi bu sayfada. Elazığ okullara kar tatili var mı, Elazığ okullar yarın tatil mi, Elazığ kar tatili var mı valilik haberleri ve MEB haberleri Elazığ kar tatili son durum haberi. İşte Elazığ kar tatili son durum

kar-tatili-2

Elazığ Kar Tatili Henüz Yok, 13 Aralık Cuma Günü Elazığ Kar Tatili Haberi Geldiğinde Bu Sayfada Yer Vereceğiz.

Elazığ sokakları kar ve buzlanmadan dolayı öğrencilere zorluk çıkartıyor. Elazığ Valiliği tatil kararı verirse bizler öğrencilerimize ve çalışan memurlara bilgiyi vereceğiz. Elazığ Kar Tatili olacak mı sabaha kadar takipte olup öğrencilerimize bilgi vereceğiz.

Elazığ Kar Tatili İsteyen Öğrenciler ve Veliler Sesinizi Aşağıdaki Yorum Alanına Yorum Yazarak Duyurabilirsiniz.

15 Yorum Yapılmış “13 Aralık Elazığ Kar Tatili Var mı Son Durum

  1. İnternete Elazığ FAL yazın görün nereye gittiğimizi dağa gidiyoruz Vali Bey herkes öyle buz var soğuk var kar var el insaf ya acıyın 1 gün tatil olsa kıyamet mi kopacak? Sizden rica ediyorum tatil olmalı bence.

  2. Yavuz selim koleji harputa gitmek icin cok tehlikeli eve gelmek icin 1 saat gec kaldik yerler buz kar ! Servis yolda kaldi tuzlanmasi etki etmiyo yer yinede kaygan hele harputa !!

  3. ya okullar tatil olmasın her kar yağdığında okul tatilmi olacak bu sene bizim son senemiz lütfen tatil olmasın derslerimizden geri kalıyoruz :(

  4. servisimiz olmadığından dolayı okula yaya gitmek zorundayz yerler kar ve buz içinde yürümek zor oluyor ve bi yandan da üşüyoruz okulları tatil ederseniz seveniriz . teşekkürler..

  5. Özek yavuz selim kolejinde
    Servisler yukari cukamadilar ve bi daha asagi inemediler kaza yaptik yapacaz korkusuyla kaya kaya indik okullar tatil olsun

  6. Mehmet Koloğlu Anadolu lisesine ulaşım zor oluyor. Hava çok soğuk, servisler yolda kalıyor. Vali amca lütfen tatil olsun.

Bir Cevap Yazın

Top